۰۳۱۳۲۲۰۸۳۳۳

روتماکس-Rootmax
دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
53198 بازدید

Root Max NP SS

                                             

Total N= 11% W/W

P2O5= 55% W/W

Fulvic Acid= 2% W/W

 Inerts= 31/70% W/W               

Naphthaleneacetic Acid (NAA)= 2800ppm

Indolbutyric Acid (IBA)= 200ppm W/W

 تحریک کننده رشد

 

روتماکس به خاطر نسبت بالای فسفر به نیتروژن ترکیبی بسیار قوی جهت رشد ریشه و ساقه می‌باشد. پایه و اساس فرمولاسیون این ترکیب بر اساس مخلوطی از هورمون‌ها، عناصر غذایی پر مصرف و اسید فولویک تهیه شده است که برای رسیدن به سرعت عمل بیشتر و اثرگذاری بهتر در آن کلات شده است. ­این محصول همچنین باعث افزایش ریشه‌زایی شده که این امر توان ریشه­ها را در استقرار اولیه گیاه افزایش داده و باعث تقویت گیاه  می­شود. اگر محصول غده ای باشد نه تنها باعث کیفیت بهتر محصول می­شود بلکه باعث افزایش ظرفیت جذب رطوبت مورد نیاز گیاه شده ­ تا بتواند به سرعت با محیط اطراف تطابق پیدا کند.

 

دستورالعمل مصرف:

این محصول قابل مصرف برای گونه­های مختلف گیاهی از قبیل گوجه فرنگی، فلفل، توت فرنگی، قهوه، کاهو، خیار، کلم پیچ، کلم بروکلی، سیب زمینی، خانواده کدوییان، درختان میوه و درختان زینتی می­باشد.

 

نشاء کاری:

125 تا 250 گرم روتماکس را در مقدار آب لازم برای خيساندن 100 کیلو گرم بذر يا نشاء آماده كشت حل کنید ( این کار در دمای کمتر از 20 درجه سانتی گراد انجام شود) سپس در سینی نشاء 100 گرم روت ماکس در 200 لیتر آب به صورت محلول پاشي و تکرار یک  هفته  و 3 هفته بعد از نشاء كاری به صورت محلول‌پاشی استفاده گردد.

 

در زمين اصلي:

 

محلول پاشی : در هفته دوم و سوم بعد از انتقال نشاء به زمين اصلي به میزان 1 تا 2 کیلوگرم در هکتار مصرف شود.

آبیاری قطره­ای: در هفته دوم، سوم و چهارم بعد از انتقال نشاء به زمین اصلی  به میزان 2 کیلوگرم در هکتار بصورت حل شده در آب آبیاری استفاده شود.

 

 

 

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر